Otwarty trening zespołu akrobacyjnego Orlik

W dniu 11 czerwca 2015 roku, na terenie 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego odbyła się impreza dla sympatyków zespołu akrobacyjnego „Orlik”. W samo południe rozpoczął się briefing, którego celem było przedstawienie obecnego zespołu oraz umówienie się co do podniebnych ewolucji…..

Po zakończeniu briefingu, zabrano nas w okolice pasa startowego, gdzie przygotowany był namiot PROCLUB. W owym namiocie każdy miał możliwość wypożyczyć sprzęt fotograficzny oraz zasięgnąć porad. Na tego typu imprezie nie zabrakło również stoiska, gdzie informowano zainteresowanych o ubezpieczeniu (TADO UBEZPIECZENIA).

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych porad, można było podziwiać wzbijający się ku niebu zespół akrobacyjny. Przygotował on show trwające 30 minut. Było na co popatrzeć, jednak po tym czasie zespół musiał wylądować, aby odtworzyć zdolność bojową. Potem znów można było ich oglądać na podniebnej arenie, co cieszyło nie tylko mnie, ale również innych zgromadzonych.

Po zakończeniu pokazu, piloci dokonali podsumowania i zaprosili wszystkich na grilla.

Moje wrażenia są jak zawsze pozytywne, dlatego też szczerze polecam tego typu imprezy. Ja na pewno pojawie się na następnej, czyli już za rok.

Chętnych zapraszam do śledzenia profilu : Zespół Akrobacyjny „Orlik”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *